Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCK

 • Výrobce: QUORION (OPTIMA) 
   
 • Kód produktu:QMP 2044lck
   
 • Dostupnost:Předobjednávka
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Původní cena:18 981,00 Kč
   
 • Ušetříte:190,00 Kč (1%) !
   
 • Cena bez DPH:15 530,00 Kč
   
 • Cena s DPH 21%:18 792,00 Kč
   
 • sleva
 •   
   
Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCK
Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCK
Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCK
 
 
Možnosti nasazení: 
Registrační pokladna QMP 2044 patří mezi špičkové německé výrobky ve své kategorii a je vyrobena v moderním designu s progresivním modulárním systémem a za příznivou cenu tak získáte špičkovou německou kvalitu, jednoduchou obsluhu i programování, je jednoduchá a přitom má nadstandardní užitné vlastnosti, podpořené mnoha funkcemi. Patří do řady nové generace pokladen, které zjednodušují práci a přitom mají mnohostranné vlastnosti, navíc je lze i přizpůsobit podle přání zákazníků. Jde o pomocníka každého podnikatele a může mu být podnikání spolehlivým partnerem. Pokladna QMP 2044 je vhodná jak do menších obchodů, tak i do větších marketů s komunikací a připojením do systému. Jde o pomocníka každého podnikatele a může mu být v podnikání spolehlivým partnerem.
 
Vlastnosti: 
Pokladna QMP 2044 má vynikající vlastnosti, z kterých je nutno především zmínit programování softwarem Q-Prog, s kterým můžete kompletně naprogramovat celou pokladnu například položky zboží PLU, sortimentní skupiny, DPH, hlavičku účtenky, logo a mnoho dalších položek. Součástí je i jednoduchá skladová evidence. Můžete přiřazovat pokladníkům různá práva nebo provádět přepočet cizích měn s možností placení hotově, šekem i kartou. Nedílnou součástí je programování přirážek a slev. Samozřejmostí je možnost oprav chyb, storna a refundace. Na těchto pokladnách lze využít i dotazy na cenu zboží, tisknou kopie účtů včetně možnosti i vypnutí tisku a správy účtu jen na displeji, nastavění grafického loga u termotiskáren, takže lze na jednotlivé účtenky tisknout vlastní hlavičku. Pro zapracování nových zaměstnanců má pokladna i tréninkový mód. Tato pokladna uchová v sobě data v paměti až jeden rok bez připojení na elektrickou síť.
 
Funkce: 
Pokladna má 64 tlačítkových kláves a termo tiskárnu 1 x 57 na termopapír v kotoučku s tím, že veškerá data uloží do paměti a je si je možno nechat hromadně vytisknout po skončení určitého cyklu nebo ke konci pracovního dne. Pokladna umožňuje propojení s elektronickou váhou a má elektronický žurnál s pamětí až čtvrt miliónů řádků a také připojení k počítači. Pokladní modře podsvícený displej je LCD grafický s 192 x 64 body a 8 řádky. Ještě je třeba dodat, že se do systému se může zanést 55 000 položek PLU (dle nastavení paměti). Pokladna je vybavena klíčem a zámkem pro přepínání funkcí.
 
 
Počet DPT skupin26 (100)
Počet položek PLU55000
Počet obsluh16
Peněžní zásuvka (bankovky/mince)5B/8M
Tiskárnatermo 1x57
Počet tiskových míst1
Uzávěrkydenní, měsíční, PLU
Sazby DPH4
Zákaznický displejano
Displej obsluhy7 řádeků, alfanumerický, modře podsvícený
Klávesnicetlačítková, 64 kláves
Systém ONLINEne
Snímač čárového kóduano
Elektronická váhaano
Elektronický žurnálano
Připojení k PC2 x RS232
Paměťová karta SDne
Rozměry (šxvxh)350 x 410 x 270
Hmotnost11 kg
Provoz na bateriene
Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCKpokladna QMP 2044
Registrační pokladna QMP 2044 2XRS/USB/LA černá s LCKpokladna QMP 2044
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
 
 
© Vahypokladny.cz
« Předchozí
Následující »